oceanx
04 خرداد 1402 - 22:54

امام جمعه بشرویه: سالن ورزشی استاندارد در بشرویه نداریم

امام جمعه بشرویه با بیان اینکه سالن ورزشی استاندارد در بشرویه نداریم و حوادث تلخی در جریان مسابقات رقم می‌خورد،گفت: سالن ورزشی ۲ هزار و ۵۰۰ نفری در این شهرستان باید احداث شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، حجت الاسلام علیرضا زارعی، امام جمعه بشرویه روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: اواخر سال گذشته شهرستان بشرویه در اوج اغتشاشات به ۲ بحران زلزله و قطعی گاز دچار شد که اگر مدیریت خوبی از سوی فرماندار و مجموعه اجرایی دولت نمی‌شد قطعا برخی ناهنجاری‌ها را شاهد بودیم.

وی اظهار داشت: اکنون باید تدبیری کرد که دوباره در فصل سرما به این بحران دچار نشویم که نارضایتی مردم را به دنبال داشته باشد.

امام جمعه بشرویه عنوان کرد: در خصوص زلزله هم به دستور استاندار خراسان جنوبی همان ساعت اولیه ستاد بحران در شهرستان تشکیل، گزارش‌ها ارایه شد لذا اکنون تسهیلات خوبی دولت در نظر گرفته که شامل ۹۵ میلیون تومان بلاعوض و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی است.

وی خاطر نشان کرد: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هم در این زمینه تلاش های زیادی داشته و حتی معاون بنیاد مسکن تعطیلات نوروز شبانه روز در منطقه مستقر بود حتی تا نیمه شب کاربررسی منازل آسیب دیده و تشکیل پرونده را انجام داد.

حجت الاسلام زارعی گفت: پروژه مصلی شهر بشرویه از سال ۸۸ آغاز شده و بیش از ۴۰۰ میلیون تومان برای آن تاکنون هزینه شده اما به خاطر کمبود اعتبار رها شده که درخواست داریم به عنوان قرارگاه فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: تکمیل گلزار شهدای شهر بشرویه با ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی باقی مانده نیاز است تکمیل شود.

امام جمعه بشرویه گفت: مصلی شهر ارسک که البته استاندار خراسان جنوبی هم یک میلیارد تومان به آن کمک کرده اما کفایت نمی کند، مردم همکاری خوبی داشتند و ۲۰ میلیارد ریال اگر کمک شود این مصلی به بهره برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: بازسازی حوزه علمیه قدیمی، و تکمیل حوزه علمیه جدید هم از درخواست که نیازمند توجه ویژه است.

حجت الاسلام زارعی با بیان اینکه سالن ورزشی استاندارد در بشرویه نداریم و حوادث تلخی در جریان مسابقات رقم می‌خورد ادامه داد: سالن ورزشی ۲ هزار و ۵۰۰ نفری در این شهرستان باید احداث شود.

وی ادامه داد: ۱۰ اداره در شهرستان بشرویه هنوز نمایندگی دارند که ۳۰۰ کیلومتر با مرکز استان فاصله داریم و موجب نارضایتی مردم است لذا استقلال ادارات باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه بشرویه گفت: مدارس نمازخانه ندارد که نیاز است در جنگ ترکیبی دشمن به این مسئله هم توجه شود.

وی افزود: قیر رایگان،حضور پزشک شبانه روزی و تعریض جاده این شهر جزو مطالبات مردم ارسک است.

پایان پیام/۳۶۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1238493